Soulwell.cz

Vážení hráči,

konečně Vám přinášíme už dávno slíbené novinky. Situaci na serveru jsme se rozhodli řešit v první řadě spojením se serverem Soulwell a v druhé řadě vývojem Cataclysmu, na kterém budou oba projekty spolupracovat už jako jeden.

 

 

Server, kterému jsme nabídli spolupráci nese název  Soulwell.cz, jak již bylo zmíněno výše. Vedení Soulwellu je velmi přátelské a solidní. Jako team se těšíme na novou krev a podporu z jejich strany.  Doufáme v dlouholetou smysluplnou spolupráci, která bude naplňovat srdce zarytých „pařanů“ i úplných začátečníků. Současný Soulwell realm by měl být sloučen s naším. Soulwell team tento realm z větší části povede a celý server pojede pod záštitou našeho občanského sdružení.

Co to pro vás hráče znamená?

Přibližné spojení se odhaduje do dvou týdnů - jiné změny pro vás po tu dobu nenastanou.  Technické zázemí a core zajistí Gamenode, které také převezme  záležitosti kolem vývoje core. Taktéž web a doména zůstanou stejné. Pro vás hráče to tedy znamená minimální změny a vše poběží tak, jak jste byli doposud zvyklí.

Perlou pro vás bude to, že do konce roku všichni společně přejdeme na nový datadisk Cataclysm, kde naleznete jako GM podporu soulwell team ve spolupráci  s gamenode teamem pod vedením současného  admina soulwellu.

Na co se můžete těšit?

Na nové přátele i nepřátele, nové společné zážitky nové členy teamu a mnoho další zábavy. Za GM team pro vás máme malý úkol a to vymyslet nový název, který ponese náš nový společný server.

 

Nápady s názvy můžete postovat na naše forum.

© 2007 - 2013 Onlinegamers, o.s. - portál Gamenode.cz. All rights reserved.
World of Warcraft™ and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.These terms and all related materials, logos, and images are copyright © Blizzard Entertainment. This site is in no way associated with or endorsed by Blizzard Entertainment.

NCsoft, the interlocking NC logo, PlayNC and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation. This site is in no way associated with or endorsed by NCsoft Corporation.